Przestrzeń dla Gości

Dla naszych Gości oddaliśmy 5 pokoi: 4 pokoje dwuosobowe i jeden czteroosobowy.
Dwa pokoje dwuosobowe tworzą studio z jedną łazienką, pozostałe pokoje posiadają własną.
Do dyspozycji Gości oddajemy dużo części wspólnych w domu
(jadalnia, biblioteka, mini-kuchnia, sala fitness).
Zapraszamy też do naszego ogrodu – każdy Gość znajdzie w nim swoje intymne miejsce do wypoczynku!

Studio Tulipany i Róże
Pokój Tulipany (nr 1)

Do dyspozycji Gości są dwa pojedyncze łóżka, pochodzące z dawnych lat i z naszej okolicy. Materace nowe, dobrej jakości. Skąpany w słońcu. Poza tym koronki, zasłonki, mebelki…

Studio Tulipany i Róże
Pokój Róże (nr 2)

Pokój wyposażony w podwójne, solidne łóżko z bardzo wygodnym materacem. Duża szafa z ciekawymi wieszakami, autentyk z okolicy. Słoneczny i ciepły. I jak to u nas: koronki, falbanki, kwiatuszki, obrazki…

Studio Tulipany i Róże
Wspólna łazienka dla studia

Wspólna łazienka dla dwóch pokoi jest wynikiem kompromisu między tym, na co pozwolił nam dom a komfortem, który chcieliśmy zapewnić Gościom. Układ całego studia podyktował nam dom: zachowane zostały autentyczne belki z dawnego podziału pomieszczeń.

Pokój Zawilce (nr 3)

Goście śpią na dwóch pojedynczych, olbrzymich łóżkach. Pokój w naszym klimacie: koronki, hafty, obrazki, zasłonki, cegły. Lubisz secesję? Odnajdziesz się w tej przestrzeni. 

Pokój Liściasty (nr 4)

Największy pokój czteroosobowy z niszą na pięterku do spania. Do dyspozycji Gości są trzy solidne i duże łóżka (dwa można połączyć w łóżko małżeńskie) oraz wygodny materac na odosobnionym pięterku. Idealny dla rodzin lub grupy przyjaciółek lub przyjaciół. Szczególnie jesteśmy dumni z łazienki i ceglanej ściany.

Pokój Maki (nr 5)

Na strychu udało się nam wygospodarować jeszcze jeden pokoik dwuosobowy z łazienką. Przepiękna tapeta tworzy klimat tego pokoju. Goście śpią na zabytkowych łóżkach (można je rozdzielić). Urocza i przestronna łazienka.

Sień i łazienka

Sień położona jest w dolnym domu. Tu Goście mogą zostawić wierzchnie okrycia i przejść do jadalni. Do dyspozycji Gości łazienka z odkrytą kamienną ścianą i ciekawym sufitem.

Jadalnia

Wielkim odkryciem były dla nas drewniane belki po usunięciu podwieszonego sufitu. Biorąc pod uwagę wiek domu oraz ich rozmiar muszą mieć około 300 lat! Przestronne pomieszczenie ogrzewane jest piecem z grzaną ławką. Wystroju dopełniają obrazy, porcelana, koronki klockowe, lampy i inne drobiazgi. Doskonałym uzupełnieniem okien są parapety z czerwonego piaskowca z systemem odprowadzenia nadmiaru wody.

Kuchnia

Kuchnia jest królestwem Doroty! Przyjrzyj się na zdjęciach, jak wygląda, ponieważ gospodyni nie lubi, jak się zagląda w jej gary! No chyba, że akurat organizuje warsztaty kulinarne lub zielarskie…

Ogród

Wokół domu rozciąga się duży ogród (pół ha), który stopniowo urządzamy. Każdy Gość znajdzie dla siebie intymne miejsce do odpoczynku. W ogrodzie znajduje się przestronna sauna BANIA W GAJU a króluje w nim olbrzymi Kasztanowiec.